23 Ekim Salı günlük burç yorumu

23 Ekim Salı 2018 günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

23 Ekim Salı günlük burç yorumu
23 Ekim Salı günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 23 Ekim Salı 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Bugün değişime kıyafetlerinle başlayacaksın. Dış görünümünde değişiklik yapmak çok iyi geliyor. İlginç konularla yaşamına farklılıklar getirebilirsin. 

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Bugün düşüncelerinde bazı değişiklikler yapıyorsun. Farklı konularla ilgileniyorsun ve ilgilendiğin konular yaşamına farklı bir boyut kazandırıyor. Bakış açın genişlemeye başlıyor.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Geleceği planlıyorsun fakat bundan önce ailenin geleceği ile ilgili planlar yapmalısın. Hep kendine hep kendine yapmamalısın. Karamsar olmaktan kaçınıp pozitif davranmaya yöneliyorsun.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Parasal ihtiyaçların seni huzursuz ediyor. Aslında eğlenceli bir insansın fakat bu ara çok düşünmekten başka bir şey yapamıyorsun. Harekete geçme zamanın geldi ve yaşamınla ilgili adım atıyorsun.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Planladığın şeyleri yapmaya başladın ve planların doğrultusunda ilerliyorsun. Başarı kapısını araladın. Araladığın her şeyi gerçekleştirme gücü sende mevcut. Davranışlarını yönlendirmeyi başarıp isteklerini gerçekleştiriyorsun.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Bugün dikkatle kendini inceliyorsun.  Kaygıların fikirlerinin önüne geçiyor buna izin vermemelisin. Güçlü olup başarılı projelere imza atacaksın.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Çevrende sana ihtiyacı olan insanlar var ve onlara destek olmalısın. Güçlü olup onların yanında durman sana farklı kapılar açacak. Yeni yollara yöneleceksin.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Maddi ihtiyaçların artıyor fakat ayağını yorganına göre uzatmayı öğrenmelisin. Eğer bunu öğrenmezsen hesaplarının hiçbiri örtüşmeyebilir. Doğa gezisine çıkıp biraz hava almalısın. Pozitif enerjiye ihtiyacın olacak. Ne kadar pozitif olursan evren tüm isteklerini sana verecektir.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Tüm arkadaşlarına yardım ediyor olman seni zora sokacak. Biraz seçici davranmanda fayda var. Yaşayacağın bazı şeyler gözünü açıyor.  İşlerine yoğunlaşmalısın yoksa bazı şeyler dengeden çıkar. Birikim yapmalısın.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Yaşamında bugün bazı değişiklikler yaşayacaksın. Gayretle bu değişiklikleri fark edip harekete geçeceksin. Bazı organizasyonlarda yer alacaksın ve bu seni memnun edecek.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Duygularını denetlemeyi hala öğrenemedin. Çözüm odaklı yaşamanın vakti geldi de geçiyor. İş yerinde yaşayacağın bazı problemleri yönetmeyi öğrenmelisin. Kendini sürekli geliştirmeye odaklanırsan başka kapıların açıldığını göreceksin.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Bu kadar çaba sarf ederken kendini unutuyorsun. Bazen sivri dilli oluyorsun. Karşılaştığın kişilerle iletişimine dikkat etmelisin. Eğer bunu yapmazsan prestij düşüklüğü yaşayacaksın. Genellikle saygın bir insansın ve bu özelliğin insanlara güven veriyor. 

burç yorumu günlük burç yorumu 23 Ekim Salı 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.