29 Eylül Cumartesi günlük burç yorumu

29 Eylül Cumartesi günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

29 Eylül Cumartesi günlük burç yorumu
29 Eylül Cumartesi günlük burç yorumu Baran Tezdönen

Uyumhaber’den 28 Eylül Cumartesi günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Güne değişikliklerle başlayacaksın. Beklenmedik şekilde para ve şans kapın açılıyor. Sürpriz kapıda bekliyor. Bazı kayıpların olacak fakat bunlar minik kayıplar olacak.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Yaşam enerjin yükselmeye başlıyor. İçinizde olan duygulara merhaba diyeceksin. Fakat sağlığına dikkat edip kontrollerini yaptırmalısın. Bazı nedenlerden dolayı sağlığınız etkilenebilir.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Aklında oluşan yeni fikirler ve arzularla uyanıyorsun. Bugün güzel haberler alacaksın. Yeni girişimlerle ve yeniliklerle güne merhaba diyeceksin.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Karmaşık duygularla uyanıyorsun fakat bu durum psikolog randevusu alacağın manasına gelmez. Bu durum gayet normal çünkü, sen bir yengeçsin. Karşılaştığınız durumlar fikirlerinizi değiştirdiği  kadar seni zorlayacaktır.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Ani heyecanlar yaşayabilirsin. Her açıdan sürprizlerle karşılaşabilirsin. Bakış açını değiştirip yenilenme vaktin geldi.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Gelenekleri uygulama günündesin. Yaşam enerjin sürekli yükselişte umarım çakılmazsın. Hayatında hem aşk hem de para ile ilgili kısımlar yoluna giriyor.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Değişik bir heyecan yaşıyorsun. İlgini çekecek güzel şeyler yaşayacaksın. Kendinde ve çevrende farklı yönlere denk geleceksin. Bakış açılarının değiştiğini hissedeceksin.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Zamanında yapacağın sorumluluklar alıyorsun. Bazen öfkeleniyorsun ve bunu en yakınında olan hayat arkadaşına yansıtıyorsun. Sorunları küçültmeyin ya da büyültmeyin.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Özgür ilişkilerden etkileniyorsun. Çekici ve hoş görünmek istediğin için alışverişe çıkabilirsin. Tarzında yapacağın küçük değişiklikler ruhunu aydınlatmanı sağlayacak.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Bu sabah uyandığınızda gergin duygular ruh haline egemen oldu. Fakat kendini çok güzel denetliyorsun. Enerjin ve kararlığını yükseltiyorsun. 

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

İlişkilerini zorlayan kişi sensin. Kendini değerlendirmekten kaçmamalısın. Alışkanlıklarına direnç gösterirsen çevrende kimse kalmayacak.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Yapman gereken işlere odaklanıp etrafında olan sorunları çözeceksin. Bazı durumlarda kafanı karıştıran durumlar olabilir. Önemli kişilerin desteğini ve takdirini alacaksın. Kendini olduğundan fazla güçlü hissedeceksin  

 

burçlar günlük burç yorumu 29 Eylül burç yorumu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti
Emekli emniyet müdürü dolandırıcılıktan tutuklandı
Emekli emniyet müdürü dolandırıcılıktan tutuklandı