Cem Yılmaz stand up ile geri dönüyor

Cem Yılmaz 55’inci Uluslararası Film Festivali söyleşisine katıldı. Mart 2019’da yeniden stand up şovlarına başlayacağının müjdesini verdi. Yeni stand upın adının ‘’CMLYLMZ Diamond Elite Platinium Plus olacağını açıkladı.

Cem Yılmaz stand up ile geri dönüyor
Cem Yılmaz stand up ile geri dönüyor Handan Masina

Antalya Büyükşehir Belediyesi bu yıl Uluslararası Antalya Film Festivali’nin 55’incisini düzenledi. Festival’de Cem Yılmaz’ın Şener Şen ile başrollerini paylaştığı ‘Av Mevsimi’ filminin gösterimi yapıldı. Filmin gösterimi Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu’ndaki gösteri merkezinde yapıldı. Gösterime büyük ilgi gösterildi. Cem Yılmaz’a Yaşam Boyu Başarı Ödülü verildi.  Film gösterisi bittikten sonra Cem Yılmaz ilk filmi ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ filminin yapımcı ve yönetmeni Ömer Varlı ile birlikte salondaki izleyicilerle söyleşi gerçekleştirdi.  

HERŞEY GÜZEL OLACAK 

Salonu dolduran kalabalığı selamlayan Cem Yılmaz, sinemada 20 yılını doldurduğunu ve bunun kısa bir süre olmadığını belirtti. Yönetmen Ömer Varlı ise ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ filminin nasıl başladığını anlattı. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Cem Yılmaz’la tanıştıklarını ve Yılmaz’a ‘Seninle bir gün film yapacağız’ dediğini hatırlattı. Varlı filmin senaryosunu Bodrum’da bir ay yatta kaldıklarını söyledi. 

Antalya Film Festivali Cem Yılmaz
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum