Nusret'ten beğeni toplayan halay videosu

Dünyanın dört bir yanında restoranları bulunan ve tuz serpme hareketi ile ünlenen Nusret, New York'taki mekanında dört arkadaşı ile birlikte çektiği halay videosu ile milyonların beğenisini topladı.

Nusret'ten beğeni toplayan halay videosu
Nusret'ten beğeni toplayan halay videosu Mehtap Erdoğan

Erzurumlu Nusret Gökçe, tuz serpme (saltbae) hareketinden sonra dünyada üne kavuştu. Nusret’in sahip olduğu New York’ta bulunan lokantasında dört arkadaşı ile birlikte çektiği halay, sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni topladı.

New York’taki Nusr-Et Steakhouse'da, Kürtçe ‘Çave reşler’ oyun havası ile dört arkadaşıyla birlikte halay çeken Nusret Gökçe, bu halayı instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Nusret’in paylaştığı sempatik video kısa sürede milyonlara ulaşarak büyük beğeni topladı. Nusret’ın halaydaki performansına takipçileri övgü dolu yorumlarda bulundu. 

Dünyanın dört bir yanında restoranları bulunan ve beş çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Nusret Gökçe, yaşadığı zor zamanları,  “1994-1995 yaş 13, ilkokuldan mezun olduktan sonra maddi imkânsızlıklardan dolayı okul hayatımı bitirip kasap çırağı olarak işe başladım. Her gün 18-20 saat çalışıp babadan 1 TL istemedim, istesem de yoktu. 2009-2010’da sadece 12 masa 10 çalışan, sene 2017 12 restoran 1000 çalışan ve karşınızda bir dünya markası. Hepimizin markası, hepimizin başarısı” sözleriyle anlatmıştı.

Nusret Halay Videosu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar