Şüphelenen üniversiteli kalp krizi araştırması yapmış

Kırklareli’de geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman 25 yaşındaki üniversitede öğrenim gören Ahmet Şefik Çeşmecioğlu, memleketi Bolu’da toprağa verildi. Bir süredir kalp ritm bozukluğundan dolayı tedavi altında olan Çeşmecioğlu’nun internetten kalp krizi ile ilgili araştırma yaptığı fark edildi.

Şüphelenen üniversiteli kalp krizi araştırması yapmış
Şüphelenen üniversiteli kalp krizi araştırması yapmış Handan Masina

Kırklareli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü öğrencisi Ahmet Şefik Çeşmecioğlu, 7 Ekim günü kaldığı pansiyon odasında fenalaştı. Arkadaşlarının durumu fark etmesi ile sağlık ekiplerine haber verildi. Gelen ambulansın ilk müdahalesinden sonra hemen Kırklareli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Ahmet Şefik Çeşmecioğlu, hekimlerin tüm çabasına rağmen hayata gözlerini yumdu. 

 Bir süre Bolu ilinde yerel habercilik ile uğraşan, hobi maksatlı da tiyatro oynayan Çeşmecioğlu’nun cenazesi, bugüm memleketi Bolu’ya aktarıldı. Yeşil Cami’de öğle namazının ardından cenaze namazı da kılınarak gözyaşları içerisinde Elmalık Köyü Mezarlığına defnedildi.

 Çeşmecioğlu 'nun bir süredir ritm bozukluğu nedeniyle tedavi gördüğü ve dün de cep telefonuyla internette kalp krizi ile ilgili araştırma yaptığı tespit edildi. 

Kırklareli Üniversitesi Kalp krizi Bolu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi