Arama Motorları Üzerinde Sıra Bulucu

0

Arama Motorları Üzerinde Sıra Bulucu
Google ve benzeri şekilde hizmet veren arama motorları dünya genelinde insanların internet ortamında istedikleri her bilgiye ulaşmasını sağlamaktadır. Firma olarak veya kişisel olarak gerçekleştirdiniz hizmetlerde veya sunduğunuz paylaşımlarda istediğiniz tüm bilgilerin daha rahat bulunur ve kolayca erişilebilir bir hale getirilmesi için de arama motorlarında yerinizin yüksekte olması gerekir. Bu amaçla sıralamaya gireceğiniz kelimeler belirlenmeli ve siteniz rakipleri arasında daha üst noktaya ulaşmalıdır.
Arama motorlarında sizi sıralamaya sokacak olan kelimeleri belirledikten sonra sitemiz üzerinden hizmet almak için başvuru yapabilir ve üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimiz sayesinde, belirlediğiniz kelimeler için isterseniz web ortamında isterseniz mobil ortamda sıra bulucu hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet, yurtdışında rank tracker olarak adlandırılan bir hizmet olarak, belirtilen kelimelerde arama motorlarında bulunduğunuz sırayı belirtmektedir. Bu kelimeler sayesinde arama motorlarındaki sıranızı belirleyerek daha üste çıkarmak için yapmanız gereken çalışmaları ortaya koyabilirsiniz.
Fixerkit
Web ve mobil ortamda almış olduğunuz hizmetler sayesinde Fixerkit sitesi olarak sağladığımız takip imkanından faydalanabilirsiniz. Sistem üzerinde belirlemiş olduğunuz kelimelerin günlük takibini sağlayabiliyoruz. Bu kelimeleri belirledikten sonra sıra takiplerini düzenli bir şekilde gerçekleştirerek istediğiniz durumda sizin için günlük raporlar hazırlayabiliyoruz. PDF, html veya excel şeklinde alabileceğiniz raporlarla bu kelimelerin sırasını takip etme şansına sahipsiniz. Sitemiz üzerinde sizde adresinizi yazarak ve arama motorunu seçip istediğiniz kelimeleri kullanarak sıra bulucu sistemini kullanabilirsiniz.
Bu sistemi kullanırken bulmuş olduğunuz sıraya göre takip yapabilir, rakiplerinizi ve sizin sıranızı karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. İsterseniz belirlediğiniz kelimenin benzerleri ile birlikte oluşan liste için sıralama alabilirsiniz. Oluşturacağınız bir proje sayesinde domain adınızı, arama motorunu,host sonuçlarını ve aranacak kelimeleri seçerek sitemiz üzerindeki Bu Kelimeleri Ücretsiz Takip Et butonuna tıklayabilir ve bu sayede günlük takip işlemini başlatabilirsiniz.
Sıra Bulucu
Sitemiz üzerinde oluşturduğunuz bir proje için belirlediğiniz kelimelerin günlük takibi yapıldıktan sonra raporlama hizmetini kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz kelimeler her gün arama motorunda takip edildikten sonra size verilen ekran görüntüsü sayesinde; yeşil renge geçen grafik yükselişte olduğunuzu, kırmızı renge geçen grafik düşüşte olduğunuzu ve gri renkte olan grafik ise sabit bir durumda kaldığınızı ifade edecektir. Yurtdışında serp yani Search Engine Results Page olarak bilinen sistemle Türkçe karşılığında arama motoru sonuç sayfası elde edebilirsiniz. Bu sayfa sayesinde belirttiğiniz kelimelerin arama motorundaki yerini öğrendikten sonra ise gerekli çalışmaları yaparak arama motorundaki sıranızı yükseltebilirsiniz. Sitemiz vermiş olduğu sıra bulucu hizmetleri sayesinde özellikle kurumsal anlamda hizmet veren işletmelerin sektörleri ile ilgili olan kelimeler konusunda gerek mobil gerekse masaüstü platformlarda arama motorları sıralamasını sağlayabilmektedir. Bu hizmet özellikle SEO çalışmaları için iyi bir alt yapı oluşturmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here