Başkent’in göbeğinde feci kaza

Kızılay'da belediye otobüsü yayaları ezdi geçti. 2 kişi yaralandı, bir kişi otobüsün altında kaldı.

Başkent’in göbeğinde feci kaza
Başkent’in göbeğinde feci kaza Gizem Zalimalioğlu

Başkent Ankara'nın Kızılay semtinde bir belediye otobüsü yayaların yürüdüğü yola daldı. Yayaları ezip geçen otobüs vatandaşı korkuttu. Kazada 2 kişi yaralandı ve bir kadın otobüsün altında kaldı. 

Sağlık ekiplerinin olay yerine intikal ettiği belirtildi, yaralılar ilgili yerlere sevk ediliyor. Üzücü kaza ile ilgili şimdilik ölüm haberi verilmedi.

Son dakikalarda gelen bilgilere göre;

Kazanın meydana geldiği yer hakkında tam bilgi verildi. Korkunç kaza Çankaya Gaziosmanpaşa hattında oldu. Belediye otobüsünün karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayalara çarpması ile birlikte ortalık savaş alanına döndü. Bölgeye ambulans ve itfaiye ekiplerinin sevk edilmesi ile vatandaşların ilgili yerlere gönderimi yapıldı. Alınan bilgilere göre bir kadının otobüsün altında kaldığı aktarılmıştı, yaralıların durumunun ne olduğuyla alakalı ise hala yeni bir bilgi ulaştırılmadı. Henüz ölüm haberi de gelmedi.

Yayalara çarpmak istemedi, 2 kişiyi yaraladı

Görgü tanıkları korkunç kazayı anlattı. Gaziosmanpaşa hattının otobüs şoförünün yayalara çarpmamak için kırdığı direksiyon amacın tam tersini yaşattı. Sürücünün otobüsü refüjlere doğru manevra yaptırdığı, ancak her ne kadar çabaladıysa da başarılı olmadığını aktaran görgü tanıkları, yaşadıkları paniği atlatmakta zorluk çektiklerini dile getirdi.

Yaralılardan haber var

Otobüsün karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayalardan olan Neslişah E. (12) ile Gülşen M.'ye çarptığı aktarılıyor. Bu iki yaralının yanı sıra şoförün de yaralı olduğu bilinirken, Gülşen M' nin durumunun ağır olduğu bilgisi verildi. Yaralıların çevredeki hastanelere kaldırıldığı ve tedavilerinin burada henüz devam ettiği söylendi.

Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Küçük Kız Köprüden Atladı Umursamaz Vatandaşlar Selfie Çekti
Küçük Kız Köprüden Atladı Umursamaz Vatandaşlar Selfie Çekti