Vücudundaki 600 tane saçma ile yaşamaya çalışıyor

Sibel Aktaş 14 Temmuz gecesi kız arkadaşlarıyla eğlence kulübüne gitti. Eğlence merkezinde iki grup arasında tartışma yaşandı. Tartışma büyünce kişi dışarı atıldı. Bir saat sonra geri dönen grup mekanı pompalı tüfekle bastı. Ateş açtıkları sırada Sibel Aktaş’'ın vücuduna 600 tane saçma isabet etti.

Vücudundaki 600 tane saçma ile yaşamaya çalışıyor
Vücudundaki 600 tane saçma ile yaşamaya çalışıyor Handan Masina

Olay Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi’ndeki eğlence merkezinde yaşandı. Gece kulübünde eğlenen iki grup arasında ‘laf atma’ tartışması çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine 4 kişi eğlence mekanından uzaklaştırıldı. Yaklaşık bir saat sonra 4 kişi ellerinde pompalı tüfeklerle mekanı taramaya başladı. Bu sırada kapıda görevli O.A., G.G ve müşteri olarak bulunan Sibel Aktaş yaralandı. Olay yerinden kaçtıktan sonra yakalanan grup serbest bırakıldı. 

OLAYLI GECEYİ ANLATTI 

Olay günü yaşadığı dehşeti unutmadığını dile getiren Aktaş; ‘’14 Temmuz akşamı kız arkadaşlarımla eğlenmek için gece kulübüne gittik. Saat ilerleyince geri dönmek için kapıya çıkıp valeden aracımızı istedik. Kapının önüne çıktığımızda silah sesleri duymaya başladık. Silah sesini duyduğumu hatırlıyorum, o andan sonrasını hatırlamıyorum.’’ ifadelerini kullandı. 

HAYATIM BOYUNCA KONTROLLÜ YAŞAYACAĞIM 

Sibel Aktaş olay yerinde bulunanlar tarafından hemen hastaneye kaldırıldı. Hastanede gözünü açtığını söyleyen Aktaş; ‘’ Tek hatırladığım benimle ilgilenenlere ‘Yaşayacak mıyım’ oldu. Çünkü vurulduğumu biliyordum. Doktor vücudumda saçmalar olduğunu ve hemen taburcu olabileceğimi söyledi. 2 saat sonra taburcu edildim O günden bugüne kadar hala tedavi görüyorum. Siyatik sinirlerim zarar görmüş. Siyatik sinirler bir senede iyileşmezmiş. Yürürken zorluk çekiyorum. Başımda iki tane sağ bacağımda 500’e yakın saçma var. Sol bacağımda 80 tane olduğu tespit edildi. Saçmalar vücudumda olduğu sürece doktor kontrolünde olmak zorundayım.’’ dedi. 

SALDIRGANLAR SERBEST  

Sibel Aktaş hukuki süreci başlattıklarını belirtti. Avukatı aracılığı ile davayı takip edeceğini dile getirdi. Aktaş; ‘’ Bana tüfekle saçma açanlar şu anda serbest. Sebebinin özel hastanenin verdiği ayakta tedavi edilebilir ifadesi olduğunu düşünüyorum.’’ dedi. 

laf atma gece kulübü saçma
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1