Yılmaz Büyükerşen tebrik etti

Başkan Yılmaz Büyükerşen, dünyanın en önemli demiryolu fuarına ‘yerli ve milli’ imkanlarla ürettiği hibrit lokomotifle damga vuran TÜLOMSAŞ’ın standını ziyaret etti, Genel Müdür Hayri Avcı’yı tebrik etti.

Yılmaz Büyükerşen tebrik etti
Yılmaz Büyükerşen tebrik etti Fırat

  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen InnoTrans (Uluslararası Demiryolu Teknolojileri, Sistemleri ve Araçları) Fuarı’nda TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı’yla buluştu. Bir süredir üzerinde çalışılan hibrit lokomotifi Almanya’daki fuarda görücüye çıkarıldı. TÜLOMSAŞ’ın gayreti ülkemizi hibrit lokomotif yapabilen dört ülkeden biri haline getirdi. Büyükerşen de lokomotifi inceledi.

Büyükerşen,Avcı’dan lokomotifin yapım aşaması hakkında bilgi aldı. Başkan Büyükerşen yerli ve milli imkanlarla yapılmasının önemine değinerek, emeği geçen herkesi tebrik etti. Avcı, Büyükerşen’i TÜLOMSAŞ’a davet etti. Hoca, en kısa zamanda ziyaret edeceğini söyledi.

TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, iki gün içinde 50’ye yakın firma ile temsilcisiyle görüştüklerini ve ciddi sipariş teklifi aldıklarını da ekledi.

tülomsaş Yılmaz Büyükerşen Hayri Avcı
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi