26 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumu

26 Ekim Cuma 2018 Salı günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

26 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumu
26 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 26 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Yaşamımızda önemli insanlara karşı yönelme bugün itibarıyla başlıyor. Yoğun duygular içindesin. Gönül bağının yanında olmak hem zihnini hem de duygularını rahatlatıyor.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Maddi ve manevi olarak bizim için geçerliliğini kaybetmiş her şeyi atmak istiyorsun. Yeni arayış içindesin. Kendini güvende hissetme arzusu içindesin.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Kendini huzurlu ve güvende hissedemiyorsun. Karmakarışık olmuşsun. Dünyevi zevklere yönelip sadece bunları düşünüyorsun.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Maddi ve manevi olarak birine bağlı olmak seni rahatsız ediyor. Seni rahatsız eden her şeyden uzaklaşıyorsun çünkü bu şekilde yaşamak sana iyi geliyor.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Hayatını garanti altına alacak adımlar atıyorsun. Maddi ve manevi anlamda en sağlam olanını tercih etmeyi seviyorsun.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

İş, eğitim, aşk konusunda güçlü görünmeye bayılıyorsun. Garantide olmak sana her zaman iyi geliyor. Güven duygusuna bayılıyorsun.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Tüm ilişkilerinde güçlenme dönemine giriyorsun. Kendini ve çevreni garanti altına alıyorsun. Bu şekilde yaşamak sana huzur veriyor.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Baskı kuran ve bize saygı duymayan herkesten uzak duruyorsun. Bireyselliğini korumayı seviyorsun. Saygı duymayan herkese tepki gösteriyorsun bunu kısıtlamanda fayda var.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Güvende bir yaşam istiyorsun. Bu arzun her zaman baskın durumda oluyor. Farklı yerlere gitmeyi ve yeni bir yaşam kurmayı istiyorsun.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Kaliteli bir yaşam için elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Maddi şartlarını iyileştirip istediğin yaşamı yaşamak istiyorsun.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Yaşamında uzun süredir yaşadığın problemler peşini bırakmıyor. Bunlara çare bulmakta zorlanıyorsun. Maddi ve manevi olarak kendini güvence altına almalısın.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Huzur bulmak istiyorsun ve buna çok fazla ihtiyacın var. Tepkilerini kontrol altına almalısın. Her zaman olduğu gibi tüm durumlara tepki göstererek cevap veriyorsun. Ehlileşmende fayda var. 

26 Ekim Cuma burç yorumu burç yorumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.