Karı-koca tartışması ölümle sonuçlandı

Şiddetli geçimsizliğin yaşandığı bir aile daha parçalandı. Ailede yaşanan tartışma ölümle sonuçlandı. Bundan önce şiddet olaylarının yaşandığı aileyi toparlayan akrabalar oldu. Fakat bu sefer toparlanamayacak şekilde dağıldı. Tartışma, bıçaklı kavgaya dönüştü. Olay sonunda çocuklar anne ve babalarını kanlar içinde yerde yatarken buldu. Kavga sonucu Zekiye Keleş öldü. Halil Keleş ise yoğun bakımda tedavi görüyor.

Karı-koca tartışması ölümle sonuçlandı
Karı-koca tartışması ölümle sonuçlandı Dilan Aşar

İstanbul  Ataşehir’de İnönü Mahallesi  üzerinde, saat 06:00 sıralarında evde, Halil Keleş (46) ve Zekiye Keleş (43) arasında meydana gelen tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Zekiye Keleş yemek firmasında çalışıyordu, Halil Keleş ise İETT’de otobüs şoförüydü. 3 tane çocukları vardı. Bundan önce aralarında sürekli devam eden kavgalar oluyordu. Bu sefer yapılan tartışma ölümle sonuçlandı.  

HALİL KELEŞ BUNDAN ÖNCE UZAKLAŞTIRMA CEZASI ALDI 

Ailede yaşanan tartışma bıçaklı kavgayla sonuçlandı. Çocuklar anne ve babalarını kanlar içinde buldu. Durumun bildirilmesiyle birlikte sağlık ekipleri olay yerine geldi ve çift Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Zekiye Keleş yaşamını kaybetti ve Halil Keleş ise yoğun bakımda tedavi görüyor. Polis olayla ilgili başlatılan soruşturmada , Halil Keleş’in uzaklaştırma cezası aldığı fakat tekrar aileler tarafından barıştırıldığı öğrenildi.   

 

İstanbul tartışma kadına şiddet
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi