Tekirdağ otobüs terminalinde faaliyetler durduruldu

Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ Malkara ilçesinde 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan patlamanın ardından otobüs terminalinin faaliyetleri durduruldu.

Tekirdağ otobüs terminalinde faaliyetler durduruldu
Tekirdağ otobüs terminalinde faaliyetler durduruldu Gizem Zalimalioğlu

Tekirdağ Malkara ilçesinde 2 kişinin hayatını kaybettiği o patlamadan sonra otobüs terminalinin faaliyetleri durduruldu.

Konuya ilişki yapılan açıklamada Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, "Kurumumuz bünyesinde faaliyet gösteren Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin kazan dairesinde 09 Ocak 2019 tarihinde meydana gelen ve 2 personelin yaşamını kaybettiği kazadan dolayı yapılacak tadilat ve onarım çalışmaları tamamlanıncaya kadar söz konusu hizmet birimimizdeki faaliyetler durdurulmuştur. Tadilat ve onarım çalışmaları devam ettiği süre boyunca firmalar Malkara Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde hizmet vermeyecektir. Yolcu taşıma faaliyetlerinin aksamaması için düzenleme yapılan Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi Devrim İlkokulu mevkii eski otogar alanında geçici olarak hizmet verilecektir. Onarımlar bitirilip yer teslimi yapılıncaya kadar terminal giriş-çıkış ücreti alınmayacağı gibi kazanın meydana geldiği tarihten itibaren kiracı firmalara kira ücreti tahakkuk ettirilmeyecektir" ifadelerini kullandı.

 
Tekirdağ patlama terminal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.